Rovel-Grupp toodab puidust aknaid, mis on hea sooja- ja mürapidavusega. Samuti on meie puitaknad ka pika elueaga. Aknad on peamiselt valmistatud immutatud männipuidust, mis hiljem kaetakse värvi või lakiga.

Akende hinged ja sulused on pärit soomest, kus on testitud nende vastupidavust tiheda kasutamise puhul.

Viimistlusmaterjalid on samuti Soome kvaliteet värvide tootjalt Tikkurilalt. Tikkurila tagab puitmaterjali kindla kaitse ja pikaajalise värvi püsivuse.

Soome tüüpi puitaknad - Soometüüpi aknad on laialt levinud põhjanaabritel, sellest tuleneb ka nimi. Need aknad on kahekordse raami süsteemiga ja avanvevad sisse, mis tagab akende pika eluea. Sissepoole avanevaid aknaid on samuti lihtsam hooldada. Kasutusel olevad peamised sulused pärinevad firmadelt. Abloy ja Assa – kogemustel põhinev kvaliteet. Viimistluseks kasutame peamiselt Tikkurila tooteid.

Talutüüpi puitaknadtalutüüpi aknad sobivad paremini vanemasse majja – miljööväärtusega piirkonda. Aknad avanevad vastavalt välimine välja ja seesmine sisse. Sulused on firmadelt Abloy ja Assa, mis on töökindlad. Viimistluseks kasutame Tikkurila tooteid.

Üheraamiga akenkergesti valmistatav, peamiselt avaneb välja. Kasutusel olevad peamised sulused pärinevad firmadelt. Abloy ja Assa – kogemustel põhinev kvaliteet. Viimistluseks kasutame peamiselt Tikkurila tooteid.