Meie sise- ja välisuksed on täistapi süsteemiga puituksed. Täistapi süsteem tagab uste tugeva vastupanuvõime meie muutuvale kliimale. Uksed on valmistatud tüve plangust ja liimitud niiskuskindla liimiga D3. Niiskuskindel liim D3 on mõeldud peamiselt välistingimustes kasutamiseks. Seepärast on liim tuntud hea temperatuuri taluvuse ja niiskuskindluse poolt. Tänu unikaalsele keemilisele koostisele tungib D3 liim sügavale materjali, mis tagab veelgi parema koospüsimise puituste puhul.

Uste sulustena on kasutusel kvaliteetsed Assa ja Abloy tooted, mis on 5 aastase garantiiga.

Assa turvalisust käsitlevas filosoofias on keskne koht lukusüdamikul. Lukusüdamik koos lukuraami ja tarvikutega võimaldavad valida õige turvalisuse taseme õiges kohas. Assa lukusüdamike eeliseks on:

  • turvalisus – kõikidel ASSA lukusüdamikel on puurimisvastased kaitsed, südamike ainulaadne ehitus kaitseb muukimise eest ja vastupidav kinnitus läbi lukukorpuse annab tugevust lõhkumise vastu;
  • kindlus – oma võtmekontrolli programmi kaudu kaitseb ASSA lõppkasutajat ja tema lukusüsteemi nii, et investeering õigustab ennast pikaks ajaks, kaitstud tasemete võtmeid ja võtmetoorikuid tarnitakse ainult selleks volitatud ASSA edasimüüjate kaudu vastavalt kindlaksmääratud protseduuridele ja korrale;
  • mugavus – ASSA lukusüsteem pakub paindlikke lahendusi lähtuvalt klientide vajadustest, iga võti avab ainult neid uksi, mida selle võtme kasutajal on õigus avada;
  • kvaliteet – ASSA tooted on loodud kestma, neid valmistatakse hästi dokumenteeritud kvaliteediprotseduuridega ja nad on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001.

ABLOY tootevalikus on mehaanilised ja elektromehhaanilised lukuraamid.

Mehaanilised lukuraamid jagunevad automaatselt tagalukustuvateks ja ainult võtmest avatavateks/suletavateks raamideks. Seetõttu on oluline lukuraami valides mõelda ukse funktsioonile – kas uks peab alati automaatselt lukustuma või on vaja, et uks suletaks võtmega.

ABLOY lukuraamid on tule- ja korrosioonikindlad.

Elektromehaanilised lukuraamid jagunevad solenoid- ja mootorlukkudeks ning sobivad hoonetesse, kus on tähtis kiire läbipääs ja käigukontroll.

Viimaks viimistusmaterjalidena kasutame Tikkurila kvaliteetseid värvtooteid, mis sobivad hästi meie põhjamaa kliimasse.

Tikkurila OYJ alustas oma tegevust enam kui 140 aastat tagasi. Täna on ta üks juhtivatest värvitootmis- ja turustusettevõtetest Euroopas.
Tikkurila lai, mitmesajast värvi- ja lakitootest koosnev sortiment sobib nii kodutarbijale kui ka professionaalsele maalrile.
Oma tegevuses ning tehnoloogiat pidevalt täiustades keskendub Tikkurila uusimatele toorainetele ja keskkonna- ning tervisesõbralikkusele