Aknad – materjalina on eelistatud okaspuud, kuna tegemist on välistingimuses olevaga. Okaspuud on oma suure vaigusisalduse tõttu hinnatud välitingimustes. Vaigusisaldus, mis teeb okaspuu vastupidavaks ja kaua säilivaks.

Soome tüüpi puitaknad – Soometüüpi aknad on laialt levinud põhjanaabritel, sellest tuleneb ka nimi. Need aknad on kahekordse raami süsteemiga ja avanvevad sisse, mis tagab akende pika eluea. Sissepoole avanevaid aknaid on samuti lihtsam hooldada. Kasutusel olevad peamised sulused pärinevad firmadelt. Abloy ja Assa – kogemustel põhinev kvaliteet. Viimistluseks kasutame peamiselt Tikkurila tooteid.

Talu tüüpi puitaknad – talutüüpi aknad sobivad paremini vanemasse majja – miljööväärtusega piirkonda. Aknad avanevad vastavalt välimine välja ja seesmine sisse. Sulused on firmadelt Abloy ja Assa, mis on töökindlad. Viimistluseks kasutame Tikkurila tooteid.

Üheraamiga aken – kergesti valmistatav, peamiselt avaneb välja. Kasutusel olevad peamised sulused pärinevad firmadelt. Abloy ja Assa – kogemustel põhinev kvaliteet. Viimistluseks kasutame peamiselt Tikkurila tooteid.

Veel valmistooteid: